Nabídka
Zahradní stavby, ploty


Kompletně vybavená finská sauna na klíč z masivní kulatiny. Půdorys stavby je 2 x 3 m. Vnitřní rozměr saunovací kabiny 1,7 x 1,7 m. V ceně je kompletní srubová konstrukce, kompletní střecha včetně izolací a střešní krytiny, dřevěná podlaha včetně izolace, saunová kamna, lavičky a základní vybavení sauny, jedny saunové dveře. 

Masivní sauna finská roubená, tl. stěny 15 cm, na klíč včetně vybavení interiéru a saunových elektrických kamen. Kapacita 6 osob, bez odpočívárny. 

Hrubá stavba chatky obsahuje srubové konstrukce stěn z kulatiny průměru cca 20 cm ( varianta na tmel- bez zařezání podélných drážek) a tesařskou konstrukci krovu z hranolu 100/160 mm a venkovní obklad štítů prkny.

Hrubá stavba ze sruboviny se střešní konstrukcí a bedněním, půdorys místnosti 3 x 3 m, stěny mají tmelené spáry. Stavbu je možné izolovat a používat tak celoročně, třeba jako saunu.  Možno postavit na patky, základovou desku i bez základů.
Finská srubová zahradní sauna šestiúhelníkového tvaru, 12 m2, rozdělená na saunovací kabinu pro 2 - 3 osoby a odpočívárnu. Cena včetně vybavení sauny a elektrických kamen a montáže.

Srubová konstrukce z kulatiny, krokve z kulatiny, bednění palubka, cena bez střešního šindele. Vnitřní průměr šestihranu 2,5 m. Rumpál může být funkční.


Stříška z kulatiny na zakrytí studny. Obezdívka studny není součástí dodávky. Kulatina průměru cca 20 cm a dřevěné hoblované bednění střechy (bez krytiny).


Plot z dřevěných nesám. prken tl. 20 mm, masivní sloupky z kulatiny včetně osazení na připravené patky, vč. nátěru dřevěných prvků. Výška sloupků 120 cm.Dřevěný plot z kulatiny průměru 10 - 15 cm. Dřevěné sloupky a dvě horizontální kulatiny začepované do sloupků. 

Dřevěný plot z masivních fošen čepovaných do sloupů z kulatiny. Výška plotu do 120 cm. Cena včetně nátěrů. V ceně nejsou betonové patky pro sloupky.