Nabídka
Sochy a sošky vyřezané motorovou pilou

Každá socha je originál, a je dodávaná v přírodním stavu. Sochy jsou opatřeny impregnací,
případně upraveny opálením. Po dohodě je možné sochu za příplatek opatřit nátěrem.
Ceny jsou s DPH, bez dopravy.


Medvěd držící ceduli Rozměr cedule 120 x 25 cm, tloušťka 20 mm. Text dle přání zákazníka (max 12 písmen). Přírodní nebo opálený povrch, impregnováno. Váha 120 kg, výška 160 cm.


Medvídek - držák toaletního papíru, vyřezaný motorovou pilou ze smrkového špalku. Barevně upraven opálením, impregnováno. Váha 30 kg, výška 50 cm.


Bobr vyřezaný motorovou pilou z jedlového špalku. Bobr má skleněné oči. Povrch opálen plamenem a impregnován. Váha cca 50 kg, výška 70 cm


Ježek a hříbečky - vyřezáno motorovou pilou ze smrkového špalku o průměru 35 cm. Povrchová úprava opálením a impregnací. Váha 25 kg,
délka 60 cm.
Tři sovy vyřezané motorovou pilou z jednoho kusu špalku o průměru 60 cm. Povrchová úprava opálením a nátěr olejem. Sovy mají skleněné oči. Váha 120 kg, délka 90 cm.


Plastika sovy - barvená Vyřezáno motorovou pilou do smrkového špalku. Výška
do 1 m. Včetně nátěru.


Obličej vyřezaný motorovou pilou do smrkového špalku o průměru 40 - 50 cm výška 1 m, váha 80 kg. Povrchová úprava nátěr olejem.


Orel v životní velikosti. Vyřezáno ze smrkového, nebo jedlového špalku motor. pilou. Upraveno opálením a impregnací. Výška 60 cm, váha cca 50 kg. Skleněné oči.
Sedící oslík - vyřezáno z jednoho kusu špalku průměru 80 cm, výška 150 cm. Váha 150 kg. Povrchová úprava opálením a impregnací.
Oslík má skleněné oči


Držák na láhev s motivem veverky. Vyřezáno motorovou pilou. Veverka je v životní velikosti. Určeno do interiéru Vhodné pro láhve různých velikostí do obsahu 0,75 l. Povrchová úprava dle dohody. Výška 40 cm, průměr do 40 cm


Socha vodníka v životní velikosti vyřezaná z jednoho kusu smrk. kmene. Můžeme dodat v různých provedeních a velikostech na zakázku. Včetně nátěru a barvení. Pouze na objednávku.


Ručně vyřezávaná socha indiána, v nadživotní velikosti, z jednoho kusu kmene, materiál smrk nebo jedle. Impregnováno. Nátěr za příplatek. Pouze na objednávku.
Socha ovečky v životní velikosti vyřezaná motorovou pilou z masivního smrkového nebo jedlového špalku. Nohy jsou začepovány do těla.

Hlava medvěda vyřezaná motorovou pilou z jednoho kusu smrkového špalku. Slouží jako ozdoba k připevnění na podložku. Připevňovací systém není v ceně. Váha cca 40 kg. Včetně nátěru.


Socha Krakonoše vyřezaná motorovou pilou ze smrkového špalku. Výška sochy 120 cm, včetně nátěru.


Socha svatého Urbana vyřezaná motorovou pilou ze smrkového špalku. Výška 120 cm, včetně nátěru.